Ještě než skončí sezóna vyhřívání v saunách a začne čas vyhřívání na sluníčku, přijďe ještě za námi užít si strhující a relaxační saunové ceremoniály. Ve čtvrtek 23. 5. 2019 má pro Vás Aquacentrum Šutka připravené májové ceremoniály, které prohřejí Vaše tělo pro chladné květnové večery. Profesionální saunéři pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalších procedur Vám představí novou dimenzi saunování.  Můžete se těšit na ceremoniál na téma Planeta země, Japonská zahrada, Řecké struny nebo Turecký sen. V 15:30 a 18:15 se všichni odvážlivci budou moci předvést a vyzkoušet svou sílu v rámci soutěže Windstorm Master - soutěže o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra Šutka. V páře Vás budeme hýčkat peelingovými procedurami.

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování,  relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show. Zážitkovému saunování bude v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.