Letošní 18. ročník opět nabídne možnosti kvalitního využití volného času s cílem podpořit zdravý životní styl dětí a mládeže. Připraveny budou tradiční i netradiční sporty, atraktivní kulturní a zábavný program, kreativní workshopy a hudební vystoupení.

Moderátor akce

Kdo se chopí mikrofonu a provede letošním ročníkem? Nebude to žádný nováček, ale zkušený moderátor s velkou dávkou energie Béla En - mimo jiné komentátor české verze Eurosportu a letitý DJ pražského Radia 1.

Dej si do těla

A dáte si pořádně do těla, protože sportu bude opravdu hodně. Jen tak pro představu třeba lezení, skákání, rugby, golf, beachvolejbal, karate, běh, tanec, gymnastika, fitness, brusle a tak dále. Tohle všechno si budete moct vyzkoušet.

Pole Battle League

Souboje akrobatických tanečníků a tanečnic na tyči patří již k tradičním soutěžím festivalu. Můžete se těšit na 4 kategorie klání – Amatéři, Profesionálové, Junioři a Elita, kteří to ve freestylové verzi soutěže pořádně roztočí a bude to nádherná podívaná.  

Soutěž nejaktivnější sportovec

A zasoutěžit si můžete i vy sami. Celofestivalové klání spočívá v tom, že akcí jen tak neprocházíte. Musíte obejít alespoň 6 z předem 15 daných stanovišť a zapojit se do jejich aktivit - workshopy, sporty, zábava, a tak získat razítko do soutěžní karty. Na konci se pak bude losovat o super ceny. Tak se nebojte ukázat, co ve vás je!