V sobotu 29. června se na Náplavce Rašínova nábřeží koná další ze série vinařských akcí - Vínečko Fest. Od 10:30 hodin až do večera zde budou organizátoři prezentovat malé rodinné vinaře nejen z jižní Moravy, ale i z oblastí starého a nového světa, jejichž produkci běžně neochutnáte. K degustaci hraje příjemná živá hudba a zážitek dotváří moderní gastronomie.

Více na stránkách Vínečko Festu.

 

Na Malostranském náměstí se v sobotu 29. června v 10:00 hodin otevře MINT Market – trh s módou, šperky, designem a delikatesami. Můžete obdivovat a nakupovat výrobky 40 českých tvůrců, designérů a návrhářů. A mezi 15. a 17. hodinou poslouchat koncertu Solo piano. Pianista Giora Kukui zahraje své jazzové originální skladby i covery. Vstup zdarma.

Podrobnosti na stránkách MINT Marketu.

 

A na celý víkend – po oba dny od 10:00 do 19:00 hodin – obsadí náměstí Republiky, v prostoru směrem do ulice V Celnici, designové trhy plné kreativity a barev Praguemarket.  Sází na originalitu s důrazem na selekci především českých tvůrců. Jedná se o pravidelnou dvoudenní akci sdružující originální autorskou tvorbu zejména z oblasti módy a módních doplňků, designu, šperků, nebo kosmetiky. Vybírat můžete z tvorby až 50 designérů. Vstup zdarma, bezbariérový přístup.

Co vše nabídne, si můžete prohlédnout na stránkách Praguemarketu.