NGO Market dlouhodobě usiluje o to, aby činnost neziskových organizací nebyla zlehčována a opomíjena. Snaží se proto podporovat jejich rozvoj, posílit jejich místo v občanské společnosti a nabízí inspiraci, jak se zapojit.

Toto poslání bude NGO Market plnit i letos. „Letošní program pro neziskové organizace je nabitý debatami a inspirativními workshopy. Kromě podpory neziskových organizací je cílem akce nadchnout širokou veřejnost pro šíření dobra a zapojení do dobrovolnictví,“ uvedli organizátoři akce z Nadace Forum 2000, která NGO Market každoročně pořádá.

Těšit se můžete například na workshop s Českou televizí, který má odpovědět na otázku, jak za 20 vteřin oslovit veřejnost.  Organizátoři nezapomněli ani na Den Země, a tak se můžete 22. dubna připojit k debatě o připravenosti Česka na plnění Zelené dohody pro Evropu (Green Deal) i o hrozbě, kterou pro celý svět představuje změna klimatu.

Na workshopu pořádaném s Velvyslanectvím USA v České republice zjistíte, co mohou neziskové organizace udělat pro podporu a motivaci svých zaměstnanců a dobrovolníků.

Díky podcastu  ‘Mluvme spolu‘ získáte nový pohled na to, co vše neziskový sektor řeší, kde všude se s ním můžete setkat a komu a jak pomáhá. Svá poslání a příběhy vypráví přímo zástupci jednotlivých organizací.

Kompletní program NGO Marketu 2021 se všemi workshopy a debatami najdete zde.