Před devíti lety začínal Burgerfest jako malá akce se šesti restauracemi. Od té doby zájem o burgery raketově vzrostl. Již na druhý ročník na Náměstí Míru dorazily davy lidí a doslova nebylo k hnutí. Na Výstavišti již k takovým situacím nedochází, akce nabyla obřích rozměrů.

A tak i tentokrát Burgerfest opět dokáže, že i tradiční americké jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii. Cílem festivalu tak je vyvrátit mýty o americké kuchyni, kultuře a ukázat, že burger není žádný karbanátek, ale umění, které zaslouží svůj festival. Samozřejmostí je příprava z kvalitních a čerstvých surovin, a to přímo na místě před zraky návštěvníků.

3 v 1

A přidal se i doprovodný program. Poprvé v historii se tento oblíbený festival spojí s dalším legendárním festivalem všech milovníků kůže a benzínu, a to Prague Harley Days, a Koncertem pro 10 milionů.

Prague Harley Days

Milovníci jedné stopy a burácejících motorů zkrátka nesmí na Výstavišti chybět. Kromě spanilé jízdy se můžete těšit i na adrenalinové a kaskadérské show, výstavy historických a custom motocyklů od těch nejlepších designérů.

Koncert pro 10 miliónů

Děkovný Koncert pro 10 milionů bude zase poděkováním všem našim záchranným složkám v boji s Covid-19. Vystoupí známí Support Lesbiens, Lake Malawi, Zakázaný ovoce, Woxel, LIPO, Bombarďáci, kapela Láska, YoYo band, STARWALK a další.

Přijďte a užijte si hned 3 akce najednou, to už se možná nebude opakovat.