Po čtyřech úspěšných ročnících v Nitře na Slovensku se festival poprvé podívá do Prahy. A jeho motto zní: Jedno vstupné dát, pak už si jen hrát.

Pro celou rodinu

Velká rodinná akce je zaměřena na děti i hravé dospělé. Na více než 7 500 metrech čtverečních si toho za jedno vstupné užijete skutečně spoustu. Ať už se vyřádíte na různých atrakcích, či se zapojíte do některého z workshopů, nebo si pohrajete s nejrůznějšími hračkami.

Nebo je snad libo si zasportovat? I toho se vám na festivalu dostane. Stejně tak relaxu na koncertech a u divadel.

Atrakce

Na místě se objeví desítky atrakcí, včetně těch oblíbených nafukovacích. Královnou mezi nimi bude největší devadesátimetrová.

Neméně zajímavá ale budou různá sportoviště, akční zóny s arkádovými hrami, virtuální realitou, vědecké a deskové hry, koloběžkařská zóna, dětský koutek a baby zóna a mnoho dalšího.

Vystoupení

Vystoupí dětské skupiny, kouzelníci, kejklíři, beatboxeři, klauni. V pátek se například na prcky těší velmi známá Míša Růžičková se svojí písničkovou show. Její dětské hity zná skoro každý svišť a tak si ten váš může zatančit na její nejoblíbenější písničky jako Sloník Toník, Hasičská, Popeláři nebo Tanec princezen. A dost možná se i podívá na pódium a zazpívá a zatančí společně s Míšou.

Sobota bude na chvilku tajuplná. V interaktivním představení pirátské pohádky plné kulišáren a lumpáren s pravým námořnickým humorem a písničkami se děti dozví, co skrývá stará dřevěná truhla...

V neděli jistě pobaví nejen děti, ale i dospělé slavná skupina Kašpárek v rohlíku se svým bejbypankem. Zkrátka nepřijdou ani teenageři, můžou se těšit na oblíbené youtubery, maskoty nebo třeba artisty a mnoho dalšího.