Program začíná v pátek v 17:00 hodin, v sobotu již v poledne, a končí po oba dny o půlnoci. Nalaďte se na vlnu elektronické hudby Flower Power, vytáhněte vaše oblíbené festivalové tenisky, dejte si kytky do vlasů a přijďte si užít Summertime Beats Festival. V sobotu si můžete nechat uplést copánky nebo se ozdobit zlatou boho tetovačkou.

Do Manifesta, které vzniklo jako jedinečný malý svět ve 27 kontejnerech na jedné zanedbané lokalitě na Florenci, můžete ale přijít i jen na dobré jídlo a pití. Má otevřeno denně od 11:00 hodin do 24:00 hodin. Je tu 16 restaurací, kde můžete ochutnat autentické kuchyně Středozemí, Asie i Ameriky i pýchu místních pivovarů či vína a drinky z různých koutů světa.

Mají zde i další „speciality“ - lednice, kuchyně, světla i sound systém napájí energie z obnovitelných zdrojů, nápoje si můžete vychutnat ve skle a ostatní nádobí je ekologicky odbouratelné, jako papír, dřevo nebo kompostovatelné materiály. Je tady i hrací prostor pro děti. A platit lze pouze bezhotovostně.