Najdete taky food trucky, prodejní výstavu autorské tvorby Dyzajn market a také Rostlinný SWAP. Na Výstavišti můžete také navštívit unikátní výstavu motocyklů Veteran Mania, interaktivní výstavu pro děti i dospělé Květina nebo třeba letní scénu Azyl78.


Na Foodtruck show si dáte street food inspirovaný Severní, Jižní Amerikou a Karibským mořem. Ochutnáte třeba Tacos, sendviče s trhaným masem, žebra, hamburgery, kokosovou rýži, jerk kuře, ale i vege pokrmy. K pití bude pivo, víno, prosecco i koktejly.

Na různé kontinenty vás zavedou nejen gastro zážitky, ale i kulturní program.


Dyzajn market Léto je výběrová prodejní výstava autorské tvorby 180+ lokálních dyzajnérů. Prohlížet i nakupovat můžete originální šperky, oblečení, doplňky, kabelky, batohy, porcelán, dekorace, hračky nebo papírenské zboží.

Akce se účastní tvůrci z České republiky, Slovenska, Maďarska, Rakouska a Německa.


Pokud máte doma spoustu květin, které se vám už nikam nevejdou, máte v sobotu jedinečnou příležitost udělat si doma pořádek. Můžete přinést své nechtěné rostliny na Rostlinný SWAP na Výstaviště. Bude pro vás připraveno několik stolečků, kde můžete nechat ty své a vybrat si nové.

V rámci rostlinného SWAPU se můžete zúčastnit také workshopu, kde si vyrobíte květináče z pet lahví. Uvidíte různé triky, jak takové nádoby vytvořit a jak si je ozdobit. S dětmi ve věku 3-5 let lze tvořit společně, starší si už poradí sami. Na místě bude k dispozici jak materiál na nádoby, tak vše potřebné k výrobě.