Veletrh e-SALON patří mezi události evropského významu a mnozí výrobci během něj představili klíčové produkty svých značek v české premiéře. Také letos návštěvníci uvidí některé modely světových značek v národních premiérách a budou si je moci vyzkoušet během testovacích jízd. Novinku přiveze mimo jiné i Škoda Auto, která uvede sedmimístné SUV Škoda Vision 7S.

Podle organizátorů bude letošní ročník přehlídkou s nejbohatší účastí elektromobilů, hybridů, elektromotorek, elektrokol a dalších ekologických vozidel a dopravních prostředků ve své historii. Prohlédnout si je budou moci návštěvníci ve čtyřech halách letňanského výstaviště PVA EXPO. Chybět tam nebudou ani produkty firem z oblasti e-technology či největší vozový park pro testování.

Nejnovější vozy s alternativními pohony obsadí moderní haly 3 a 4, v hale 2 se budou prezentovat všechny exponáty a technologie spojené s elektromobilitou a firmy z oblasti e-technology. V hale 8 se budou odehrávat testovací jízdy. Po celou dobu výstavy opět nebude chybět bohatý doprovodný program jak pro odborníky, tak pro širokou veřejnost,“ uvedla ředitelka veletrhu e-SALON Jana Nosálová.

Podrobnosti k veletrhu zde.