Máte rádi víno? Červené, bílé, růžové nebo třeba šampaňské? V tom případě si nenechte ujít festival francouzských vín Le Pavillon français, tentokrát ovšem poprvé ve vznešených prostorách Novoměstské radnice.

Budete mít jedinečnou šanci ochutnat vína všech možných druhů a dozvědět se spoustu zajímavostí přímo od jejich výrobců. Vždyť vína ze země galského kohouta se považují za nejlepší na světě a jsou zkrátka pojmem!

Víno a delikatesy

Podnik Chez Greg spravuje v Praze tři vinné sklípky a nabízí okolo 300 druhů vín, která zastupují všechny francouzské vinařské regiony a jsou pečlivě vybírána přímo od vinařů.

Nabízí ale také typické francouzské pochutiny jako sýry, sušené klobásky nebo teriny. I to bude samozřejmě v nabídce festivalu, což jistě potěší vaše chuťové pohárky.

Zkušený tým

Na zpříjemnění atmosféry nebude chybět ani francouzská hudba, pro děti pak malování na obličej, či bohatá tombola a různé hry.

Prožijte naplno den plný Francie, francouzských pochutin, francouzského humoru, francouzského šarmu, francouzské hudby a především francouzského vína! Přijďte ochutnat ta nejlepší vína i delikatesy, poznat něco z vinařského umění a užít si ty lepší stránky v životě. À votre santé!