Dříve zapomenutý a nevyužívaný kout mezi Florencí a Masarykovým nádražím je proměněný v kontejnerové městečko inspirované koncepty ze světových metropolí jako Londýn nebo Lisabon.

V letošním roce se Manifesto také výrazně mění podle ročních období svým vzhledem i nabídkami. Každá kuchyně nabízí alespoň jedno jídlo v ceně do sta korun. Nechybí samozřejmě ani stánky proslulé náročnější gastronomií.

Navíc každé bistro má v nabídce alespoň jeden čistě vegetariánský nebo veganský pokrm. Připravené je pro vás také oblíbené kino a kuchařské a barmanské show. A jedna taková se nabízí i o prázdninách.

Bollywood

Přijďte zažít pořádnou oslavu indického dne nezávislosti! Bollywoodští tanečníci vás seznámí s kouzlem svých pohybů od tradičních bříšních tanců, tance kathak až po moderní indický hip hop dance.

„NEBU restaurant vás zve, abyste přišli a oslavili tuto speciální příležitost v Manifestu Florenc! Den nezávislosti Indie se slaví 15. srpna a připomíná konec britské nadvlády nad indickým národem v roce 1947,“ přibližují akci zájemcům její organizátoři.

Můžete se těšit na typické indické pokrmy, například kari, dhál, masalu, butter chicken, kuřecí tandoori placičky, ale především na bollywoodské taneční show a indickou hudbu. Proměňte tak tento trh do barev Indie a přijďte oblečeni v oranžové nebo růžové.