Na návštěvníky festivalu již tradičně čeká bohatý program plný vynikající kávy z nejrůznějších koutů světa, prezentace více než padesáti tuzemských i zahraničních pražíren a kaváren, profesionální degustace kávy, tzv. cuppingy, nebo oblíbený milk battle – soutěž v latté artu, což je kreslení mléčnou pěnou do kávy.

Připraveno je několik přednášek – například Martin Hudák, světový vítěz soutěže Coffee in Good Spirits, bude mluvit o budoucnosti kávových koktejlů a Veronika Tázlerová, blogerka a autorka knihy Prague Coffee Guide a mapy kaváren, poradí, jak jednoduše vyfotit a upravit (nejen) kafe na Instagram a jak tuto sociální síť efektivně využít k marketingové prezentaci kavárny či pražírny.

Návštěvníci se mohou těšit i na řadu workshopů, na kterých se budou moci naučit připravovat domácí filtrovanou kávu, a to hned sedmi způsoby (drip, aeropress, kalita, chemex, moka, džezva, frenchpress), nebo si procvičit své senzorické dovednosti a naučit se lépe vnímat chutě a vůně kávy. Kreativci si budou moci vyzkoušet na workshopu lettering a kreslení.

Nebude chybět ani pestrá nabídka občerstvení sahající od slaných i sladkých pekárenských výrobků a palačinek přes domácí cheesecaky a donuty až po burgery a asijské či veganské speciality. O hudební kulisu se postará DJ Pocoloco (Cabaret Manana).

Pořádá spolek Coffee Embassy, z.s.