Devátý ročník s podtitulem VEGEFEST – FESTIVAL SOBĚSTATEČNOSTI sám napovídá, že půjde hlavně o témata udržitelného a soběstačného životního stylu a cestám k většímu uvědomění toho, co jako lidé způsobujeme na planetě Zemi.

Hlavní program

Těšit se můžete hlavně na přednášky a workshopy z oblastí permakultury, přírodního stavitelství, zdravého stravování, domácí výroby, zero waste, alternativních zdrojů energií, lokální ekonomiky, komunit, osobního rozvoje a dalších.

Leccos se dozvíte například o kouzlu přírodní kosmetiky, o tom, jak se zbavovat věcí a minimalizovat je, nebo si poslechnete něco o ekologickém pohřebnictví.

Novinky

Novinkou letošního ročníku je tanečně-hudební program ve stanu Sacred Dance. K dispozici bude také tvořivý dětský koutek, cvičení pod širým nebem, masážní stan, lukostřelba, cyklo fresh bar, výměnný koutek, divadlo pro děti, projekce filmu a prodej doplňkových produktů s důrazem na BIO a lokální výrobky. Vše bude samozřejmě doplněno zdravým vegetariánským i veganským občerstvením.

A ani tentokrát nebude chybět tržnice, která bude plná širokého sortimentu potravinářského i jiného zboží - a to všechno z oblasti zdravého životního stylu.