Na pražském Vypichu, přímo před oborou Hvězda, možná 14. září potkáte žluté kuře s červenobílým kruhem. Je to známý symbol dlouhodobého sbírkového projektu Pomozte dětem, na jehož podporu se poběží.

Pomozte dětem

Cílem tohoto úžasného projektu je zvyšování kvality života dětí, které neměly v životě takové štěstí. „Peníze se používají pro handicapované děti - pro vozíky, pro automobily, které zajišťují jejich transport,“ řekl Marek Auterský, koordinátor akce.

Tak pokud se rádi bavíte a rádi pomáháte druhým, neměli byste si nechat tuto akci ujít. A bude to velká zábava, na trase dlouhé 4 kilometry jsou připraveny přibližně 100 metrů dlouhé tzv. zóny. Co to vlastně je?

Zone Run

Na začátek to bude něco klidného: světelná zóna. Vběhnete do lesa, který bude vyzdobený krásnými světly. A nejen to, navíc si poslechnete skvělou hudbu, která vás bude motivovat v běhu pokračovat.

Jako další vás překvapí UV zóna. Díky speciálním efektům budete nejen svítit, ale také zažijete neopakovatelnou atmosféru. A možná si i zatančíte u skvělé hudby a zažijete bitvu s UV práškem.

V ohňové zóně zase proběhnete kolem polykačů ohně a pomalu, nebo rychle proplujete do té poslední etapy nazvané Fear House horror. Jak sám název napovídá, bude to něco víc než jen strašidla v lese. Mráz po zádech vám poběží, až uvidíte zkušené herce v těch nejznámějších a nejděsivějších kostýmech. Co myslíte? Dáte to?

Doprovodné akce

Na místě také naleznete stánky a to nejen s občerstvením a doplňkovým zbožím, ale i s charitativními předměty. Pro děti bude připravena celá řada pouťových atrakcí, různé závody a soutěže, edukativní zóny, prezentovat se budou i jednotlivé sportovní kluby.

Vůbec nezáleží na tom, jak jste v běhu zkušení. Nejdůležitější je ukázat, že máte dobré srdce, zúčastníte se a tak uděláte něco pro dobrou věc. Určitě půjde o senzační zážitek a běžet můžete i s pejskem nebo s kočárkem.