Areál Žluté lázně zlevňuje v roce 2010 vstup do dětského koutku. Z původních 180 korun teď zaplatí děti i dospělí denní vstupné 100 korun. Nejmenší návštěvníci do 100 centimetrů výšky mají vstup zdarma. Permanentka bude stát pro dospělé 1000 a pro děti 500 korun.

Opět vstupné

Provozovatel O2 Žlutých lázní zavádí zpět vstupné do areálu. Návštěvníci zaplatí od 30. dubna při vstupu 40 korun. „Areálu se v loňském roce dotkla také celosvětová krize, nechceme ale, aby platily více děti, a proto zavádíme symbolické vstupné do areálu,“ uvedl Jan Kolář, obchodní ředitel společnosti Taiko.

Děti do 100 centimetrů vzrůstu, senioři a handicapovaní polovinu. Už od počátku existence lázní bylo možné mít permanentku, ta nyní stojí 2500 korun a přenosná 3000 korun.

Nebývale bohatý program

Program pro tuto sezonu připravily O2 Žluté lázně velmi bohatý. „Je určen pro všechny věkové kategorie (od malých dětí po seniory) a kromě pravidelných setkání v tančírně s různými druhy hudby se lze těšit na celou řadu koncertů.

Myšák v lázních a Franz Josef s ním

Pověstná pražská cukrárna otevírá pobočku v O2 Žlutých lázních  a tím navozuje tak trochu atmosféru minulého století, která patří k nejslavnějším obdobím lázní. Ostatně právě v době vzniku lázní, v týdnu od 14. do 20. června, se lázně vrátí zpět o sto let.

„Uspořádáme i dobovou módní přehlídku, kde nebude chybět tehdejší spodní prádlo,“  upozornil programový ředitel lázní Henry Morstyn. Připravena je i výstava dobových fotografií. Návštěvníci se v té době mohou setkat i s císařem Františkem Josefem I., který každý den přijede na inspekci kočárem, a nebude chybět ani dobová hudba.

Chystají se i dětské tábory na prázdniny a další program pro ty, kteří zůstávají přes prázdniny v Praze.