Vrátit se po prázdninách opět zpátky do školy není nic příjemného. Ne však v Aquacentru Šutka. Pro všechny školáky jsme si na začátek školního roku připravili báječné dobrodružství s novým filmem Playmobil ve filmu. Zábavné odpoledne plné fantazie s figurkami Playmobil si s malými i velkými školáky užijete v dolní části aquaparku. Zde se také děti dozví tajné heslo, díky kterému při odchodu dostanou vynikající cukrovou vatu.

Skvělý den si užijete také v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na Vás i Vaše děti čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.