Křížovnická bude uzavřena úplně

Křížovnická ulice, která je spojnicí mezi Národním divadlem a Palachovým náměstím, je v tuto chvíli rozkopána kvůli plynu. Už v roce 2009 došlo k úniku plynu nedaleko Křížovnického náměstí, a plynaři proto přistoupili k celkové rekonstrukci především v oblasti křižovatky Křížovnická Platnéřská. Zároveň se upravuje vozovka a chystá se rekonstrukce kolejí, takže od 10. srpna do konce prázdnin bude Křížovnická zcela neprůjezdná.

U Mánesa pozor

Na Masarykově nábřeží v úseku Divadelní - Myslíkova je uzavřen od 3. července do 7. srpna provoz. Ve směru Myslíkova – Divadelní bude zachován automobilový provoz v jednom jízdním pruhu. V době od 8. do 31. srpna se budou opravovat koleje, a tak bude provoz umožněn obousměrně v úseku Divadelní – Myslíkova. Pokračovat ale bude jednosměrný provoz aut u Národního divadla, kde se budují tunely.

Dvořákovo nábřeží až do října

Rekonstrukce kanalizace na Dvořákově nábřeží si vyžádá zavření anebo omezení provozu až do konce října. Jde o stoky na Dvořákově nábřeží a náměstí Curieových.

Z Dvořákova nábřeží povede provoz ve směru do centra před nám Curieiových pouze v jednom 1 jízdním pruhu, a to až do konce srpna. Bude také vyloučen provoz tramvají. Automobily pojedou v jednom jízdním pruhu ve směru na Čechův most až do 31.10.