Změny tras tramvajových linek:

Linky číslo 1 a 25 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Maniny odkloněny přes zastávky Veletržní palác, Nádraží Holešovice a Ortenovo náměstí.

Linky číslo 6 a 94 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Masarykovo nádraží odkloněny přes zastávky Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) a Bílá labuť.

Linka číslo 8 je v úseku Dlouhá třída – Hradčanská odkloněna přes zastávky Čechův most, Malostranská (na nábřeží Edvarda Beneše) a Chotkovy sady.

Linka číslo 12 je zrušena (v úseku Malostranská – Sídliště Barrandov je nahrazena posílením provozu linky číslo 20).

Linka číslo 17 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Staroměstská odkloněna přes zastávky Letenské náměstí, Chotkovy sady a Malostranská (vložené spoje v trase Levského – Výstaviště Holešovice nejsou v provozu; ve většině trasy jsou nahrazeny linkou číslo 27).

Linka číslo 26 je ve směru od Nádraží Hostivař ze zastávky Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Bílá labuť, Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Strossmayerovo náměstí a Veletržní palác do obratiště Výstaviště Holešovice (v úseku Hradčanská – Divoká Šárka je nahrazena posílením provozu linky číslo 20).

Linky číslo 91 a 96 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Masarykovo nádraží odkloněny přes zastávky Veletržní palác, Nádraží Holešovice, Dělnická, Vltavská a Bílá labuť.

Linka číslo 93 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Čechův most odkloněna přes zastávky Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Bílá labuť a Náměstí Republiky.

Zavedené tramvajové linky v denním provozu:

Linka číslo 27 v trase Levského – Nádraží Braník – Palackého náměstí – Jiráskovo náměstí – Staroměstská – Malostranská – Právnická fakulta – Staroměstská – Jiráskovo náměstí – Palackého náměstí – Nádraží Braník – Sídliště Modřany

Linka číslo 34 v trase Výstaviště Holešovice – Strossmayerovo náměstí – Vltavská – Maniny – Palmovka (výstup – v Zenklově ulici, nástup – v ulici Na Žertvách).

Změny v zastávkách tramvají:

Zřízeny jsou zastávky Malostranská na nábřeží Edvarda Beneše a Vltavská na předmostí Hlávkova mostu (v obou směrech).

Změny v zastávkách autobusů:

Pro linky číslo 907 a 909 Letenské náměstí (směr Hradčanská) v ulici Milady Horákové je zřízena zastávka v zastávce tramvají směr Kamenická.

Pro linku číslo 909 Sparta (obousměrně) v ulici Milady Horákové jsou zastávky v zastávkách určených pro náhradní autobusovou dopravu.

Podrobné informace jsou k dispozici na stránkách Dopravního podniku hl. m. Prahy, který je investorem opravy tramvajové trati.