Změny tras tramvajových linek:

- č. 4 provoz celodenně včetně víkendů v trase Čechovo náměstí – Náměstí Míru – I. P. Pavlova – Anděl (v ulici Plzeňské) – Kotlářka – Sídliště Řepy. V úseku Kotlářka – Sídliště Řepy pojedou pouze vybrané spoje. V úseku Náměstí Míru – Kotlářka – Sídliště Řepy nahradí odkloněné linky č. 10 a 16.

- č. 10 ve směru od Sídliště Ďáblice ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Jiřího z Poděbrad, Muzeum, I. P. Pavlova (v ulici Bělehradské) a Bruselská do obratiště Zvonařka.

- č. 16 ve směru od Lehovce ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Jiřího z Poděbrad, Muzeum, I. P. Pavlova (v ulici Bělehradské), Bruselská a Nuselské schody do obratiště Náměstí Bratří Synků (výstupní zastávka je v ulici Na Zámecké, nástupní zastávka je v obratišti tramvají).

- č. 91 rozdělena na dvě části: Ve směru od Divoké Šárky je zkrácena do zastávky I. P. Pavlova. Ve směru od Ústředních dílen DP je ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Jiřího z Poděbrad a Muzeum do zastávky I. P. Pavlova v ulici Bělehradské.

Změny v zastávkách autobusů:

Pro linky č. 136, 175 a 913 se ve směru Flora přemísťuje zastávka Orionka o přibližně 150 metrů proti směru jízdy do ulice Benešovské.

 

Aktuální informace jsou k dispozici na stránkách Dopravního podniku hl. m. Prahy, a.s.