Změny tras tramvajových linek

Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Řepy zkrácena do zastávky Flora – dále pokračuje jako linka číslo 15 směr Sídliště Barrandov.

Linka číslo 11 je ve směru od Spojovací zkrácena do zastávky Olšanské hřbitovy.

Linka číslo 13 je ve směru od Čechova náměstí ze zastávky I. P. Pavlova (na Tylově náměstí) odkloněna přes zastávky Bruselská a Náměstí Bratří Synků do zastávky Spořilov.

Linka číslo 15 je ve směru od Sídliště Barrandov zkrácena do zastávky Flora – dále pokračuje jako linka číslo 10 směr Sídliště Řepy.

Linka číslo 16 je ve směru od Kotlářky ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Olšanské náměstí, Hlavní nádraží a Masarykovo nádraží do zastávky Bílá labuť – v pracovních dnech přibližně od 6.00 hodin do 20.00 hodin pokračuje dále jako linka číslo 24 směr Kobylisy.

Linka číslo 24 je ve směru od Březiněveské zkrácena do zastávky Bílá labuť – dále pokračuje jako linka číslo 16 směr Kotlářka.

Linka číslo 91 je rozdělena na dvě části:

- ve směru od Divoké Šárky je ze zastávky I. P. Pavlova odkloněna přes zastávku Bruselská do zastávky Zvonařka

- ve směru od Radošovické je zkrácena do zastávky Olšanské hřbitovy.

Linka číslo 98 je v úseku Olšanské náměstí – Nákladové nádraží Žižkov odkloněna přes zastávku Olšanská.

Zavedená tramvajová linka

V denním provozu je zavedena tramvajová linka číslo 30 v trase Sídliště Ďáblice – Kobylisy – Bulovka – Palmovka – Biskupcova – Želivského – Vinice – Černokostelecká – Ústřední dílny DP.

Změny v zastávkách tramvají

V Jičínské ulici, mezi ulicemi Slezská a Vinohradská, se v obou směrech zřizují zastávky Flora a na Tylově náměstí se v obou směrech zřizují zastávky I. P. Pavlova.

Náhradní autobusová doprava

V denním provozu je zavedena linka náhradní autobusové dopravy číslo X11 v trase Želivského – Náměstí Míru – Želivského a linka náhradní autobusové dopravy číslo X16 v trase Želivského – Flora – Želivského.

V nočním provozu je zavedena linka náhradní autobusové dopravy číslo X91 v trase Olšanské hřbitovy – Flora – Náměstí Míru – I. P. Pavlova a linka náhradní autobusové dopravy číslo X98 v trase Olšanské náměstí – Flora – Nákladové nádraží Žižkov.

Změny v zastávkách autobusů

Pro linky číslo 136, 175 a 913 se mezi zastávkami Orionka a Flora zřizuje v dočasně zřízené zastávce tramvají v ulici Jičínská, zastávka Flora.

Další informace jsou k dispozici na stránkách Dopravního podniku hl. m. Prahy, a.s.