Změny tras tramvajových linek:

Linka číslo 5 je ve směru od Holyně ze zastávky Viktoria Žižkov zkrácena do nově zřízené zastávky Seifertova (u křižovatky s ulicí Přibyslavskou).

Linka číslo 9 je ve směru od Sídliště Řepy ze zastávky Jindřišská vedena do zřízené zastávky Dlážděná, odkud dále pokračuje jako linka 15 přes zastávku Masarykovo nádraží směr Kotlářka nebo jako linka číslo 26 směr Divoká Šárka.

Linka číslo 11 je ve směru od Spořilova ze zastávky Olšanské hřbitovy odkloněna přes zastávky Želivského, Strašnická a Nádraží Zahradní Město do obratiště Nádraží Hostivař.

Linka číslo 13 je ve směru od Čechova náměstí ze zastávky Vozovna Žižkov prodloužena do obratiště Spojovací.

Linka číslo 15 je ve směru od Kotlářky ze zastávky Masarykovo nádraží vedena do zřízené zastávky Dlážděná, odkud dále pokračuje jako linka číslo 9 přes zastávku Jindřišská směr Sídliště Řepy.

Linka číslo 19 je ve směru od Pankráce ze zastávky Želivského odkloněna přes zastávky Flora, Olšanské náměstí a Lipanská do nově zřízené zastávky Seifertova (u křižovatky s ulicí Vlkovou).

Linka číslo 26 je ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Masarykovo nádraží vedena do zřízené zastávky Dlážděná, odkud dále pokračuje jako linka číslo 9 přes zastávku Jindřišská směr Sídliště Řepy.

Linka číslo 95 je rozdělena na dvě části:

  • ve směru od Ústředních dílen DP je ze zastávky Jindřišská odkloněna přes zastávky Dlážděná, Masarykovo nádraží, Florenc, Palmovka, Bulovka a Kobylisy do obratiště Vozovna Kobylisy,
  • ve směru od Spojovací je ze zastávky Lipanská zkrácena do nově zřízené zastávky Seifertova (u křižovatky s ulicí Vlkovou).

Linka číslo 98 je rozdělena na dvě části:

  • ve směru od Sídliště Řepy je ze zastávky Jindřišská odkloněna přes zastávky Dlážděná a Masarykovo nádraží do zastávky Bílá labuť,
  • ve směru od Spojovací je ze zastávky Lipanská zkrácena do nově zřízené zastávky Seifertova (u křižovatky s ulicí Vlkovou).

Zavedené tramvajové linky:

V denním provozu:

Linka číslo 35 v trase Bílá labuť – Masarykovo nádraží – Dlážděná – Hlavní nádraží – Viktoria Žižkov – Seifertova (u křižovatky s ulicí Přibyslavskou).

Linka číslo 39 v trase Spojovací – Ohrada – Biskupcova – Nákladové nádraží Žižkov – Olšanská – Olšanské náměstí – Lipanská – Seifertova (u křižovatky s ulicí Vlkovou).

V nočním provozu:

Linka číslo 90 v trase Bílá labuť – Masarykovo nádraží – Dlážděná – Hlavní nádraží – Viktoria Žižkov – Seifertova (u křižovatky s ulicí Přibyslavskou).

Upozornění: po dobu výluky je zrušen provoz linky číslo 90 v trase Vozovna Kobylisy – Palmovka.

Další informace na stránkách Dopravního podniku hl. m. Prahy, a.s.