Dopravní opatření:

Během prací bude částečně omezen provoz v uvedeném úseku komunikace – stavba si vyžádá zábor jízdních pruhů přilehlých k tramvajové trati, doprava bude vedena po zbylé části vozovky.

Změny tramvajových linek:

Linka č. 8 bude ve směru od Palmovky prodloužena přes zastávky Kbelská – Hloubětín – Sídliště Hloubětín do obratiště Lehovec, kde bude ukončena. Tato linka nahradí v úseku Kbelská –  Sídliště Hloubětín změněnou linku č. 16.

Linka č. 16 bude ve směru od Sídliště Řepy ukončena v dočasně zřízené výstupní zastávce Vysočanská na náměstí OSN (nástupní zastávka bude v ulici Pod Pekárnami).

Linka č. 94 bude ve směru od Sídliště Barrandov ukončena v dočasně zřízené výstupní zastávce Vysočanská na náměstí OSN (nástupní zastávka bude v ulici Pod Pekárnami).

Změny v zastávkách tramvají:

Zřizuje se výstupní zastávka Vysočanská pro směr z centra v Kolbenově ulici, přibližně 50  metrů za křižovatkou s ulicí Freyovou.

Náhradní autobusová doprava:

V denním provozu bude fungovat náhradní autobusová doprava X16 v trase Poliklinika Vysočany – Lehovec – Poliklinika Vysočany.

V nočním provozu bude zavedena náhradní autobusová doprava X94 v trase Poliklinika Vysočany – Lehovec – Poliklinika Vysočany.