Speciální vlaková souprava Cyklohráčku nejen pro malé i velké výletníky, která jezdí již devátým rokem o víkendech na trase Praha – Slaný, vyjíždí letos o prázdninách také každou středu, kdy zamíří do různých turisticky zajímavých destinací ve Středočeském kraji. Zájemci si tak mohou za běžné jízdné Pražské integrované dopravy nebo Českých drah udělat výlet do oblasti brdských a křivoklátských lesů nebo na horní Posázaví a do Brd.

V rámci první srpnové jízdy bude navíc možnost svézt se historickým autobusem od vlaku z vlakového nádraží do centra Rožmitálu k místnímu Podbrdskému muzeu, kde bude interaktivní výstava Retrogaming. Během pauzy v Rožmitálu se navíc Cyklohráček vydá na zvláštní jízdu do Březnice a zpět. Odjezd z Prahy hl. n. je v 8:55, zpáteční jízda z Rožmitálu začíná ve 14:58. Speciální jízda z Rožmitálu do Březnice vyrazí ve 13:00 a zpět z Březnice odjede vlak ve 14:15. Jízdní řád v příloze.

Další informace o Cyklohráčku včetně tipů, co navštívit na jednotlivých trasách, pod tímto odkazem: https://pid.cz/letni-vylety-s-cyklohrackem-2022/.