Cyklohráček bude opět sestaven ze čtyř speciálně upravených vozů především s hracími koutky pro děti různých věkových kategorií. Najdete tam vůz plný hraček, balónků, her či kol.

A stejně jako v loňském roce i letos se s ním podíváte na nejhezčí pražskou železniční trať, tzv. Pražský Semmering, a přes Jinonice, Cibulku a Zličín se dostanete do středočeské Hostivice. Odtud vláček pokračuje malebným krajem kolem zříceniny hradu Okoř a Zákolanským údolím, kde se můžete vydat na výlet do útulného Zooparku Zájezd nebo k nejstarší dochované stavbě v celých Čechách – k rotundě sv. Petra a Pavla na Budči. Významným cílem je konečná stanice Slaný, jež nabízí mnoho zajímavých aktivit pro malé i velké. Během sezóny navíc vláček ještě šestkrát zavítá až do Zlonic, kde je nedaleko nádraží železniční muzeum.

Na letošní rok je ve spolupráci s Českými drahami připravena také akce Letní výlety s Cyklohráčkem. Sedm speciálních výletů, které se uskuteční o vybraných středách, vás zavede na nejrůznější turisticky zajímavé destinace ve Středočeském kraji.

Ve výletním vlaku Cyklohráček neplatí žádné speciální jízdné. Vláček pro malé i velké výletníky stále jezdí za standardní tarif Pražské integrované dopravy či tarif Českých drah.

Všechny potřebné informace najdete na webu PID.