Budova zlepší celkovou občanskou vybavenost v lokalitě. Prostory o velikosti přibližně 15 tisíc metrů čtverečních budou využity pro administrativní účely, služby občanské vybavenosti (1 a 2 nadzemní podlaží) a obchody.

Občanská vybavenost pojme obchodní jednotky, kavárnu a mediatéku - knihovnu. Návrh budovy respektuje zásadu regulace pro Vítězné náměstí. Design a umístění budovy bylo oceněno řadou renomovaných architektů. Návrh Architektonického Atelieru Radana Hubičky zvítězil v oficiální soutěži konané podle pravidel České komory architektů.  Investorem je Vítězné náměstí a.s., architektonické řešení zajistil Atelier Radana Hubičky s.r.o. Projekt LINE od architekta Radana Hubičky zvítězil v kategorii nejlepší Architektonický projekt roku 2013 v rámci ocenění Stavba roku 2013.

Jde o projekt, který vyvolává velké diskuse, na jedné straně jsou odmítavé, na druhé straně se podpisuje petice pro dostavbu. Zdeněk Lukeš, historik architektury, který je znám svou náročností na projekty, uvedl: „Objekt působí nejen kontextuálně, ale současně netají dobu vzniku. Celkově dům působí velmi elegantně. Transparentnost fasády večer pomůže oživit dosud poněkud mrtvé prostranství, kterému by se měla v další etapě vrátit tvář centrálního dlážděného náměstí s dominantou ve svém středu a se zelení po jeho obvodu.“