• V prostředí Magistrátu hlavního města Prahy se uskutečnila ojedinělá kampaň Až na dřeň
  Od Světového dne zdraví do Světového dne dárců kostní dřeně proběhla v prostředí Magistrátu hlavního města Prahy (MHMP) mimořádná společensky odpovědná aktivita.
 • Jak jsme 15. června 2018 „běželi a pomáhali“…
  Letos jsme se opět přidali k charitativnímu běhu „Run and Help“ a za Magistrát hlavního města Prahy na „konto“ Konta Bariéry, které je pořadatelem běhu už čtvrtý rok, putovala částka 27 195 korun.
 • Velký jarní úklid je za dveřmi, letos i s Gabrielou Koukalovou
  V sobotu 7. dubna se odehraje hlavní vlna dobrovolnických úklidů pořádaných v rámci akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Patronkou akce se stala pro letošek sportovkyně roku 2017 Gabriela Koukalová.
 • Pražský magistrát zahájil provoz dvou podnikových Dětských skupin
  V úterý 3. dubna 2018 se slavnostně otevřely nové prostory v paláci TeTa v Jungmannově ulici, kde Magistrát hl. m. Prahy zřídil dvě Dětské skupiny pro děti zaměstnanců úřadu. Mohou je navštěvovat pravidelně, případně příležitostně, děti od dvou let. Kapacita každé ze skupin je 12 míst. Projekt je podpořen dotací z Evropské unie.
 • Primátorka předala magistrátní Tříkrálovou sbírku
  Několik tisíc kusů oblečení a množství drogerie i trvanlivých potravin zaměstnanci Magistrátu hl. m. Prahy i Pražané shromáždili v rámci první magistrátní Tříkrálové sbírky, která se konala od 8. do 15. ledna ve Škodově paláci. Příjemcem sbírky je Centrum sociálních služeb Praha.
 • Pražský magistrát i letos uspořádal Vánoční jarmark
  Vánoční jarmark – již tradiční a opět vydařený – se konal ve středu 13. prosince ve Škodově paláci. Návštěvníci i zaměstnanci úřadu doslova obsypali prodejní stánky s vánočními dekoracemi, dárkovými i praktickými předměty, květinami, šperky a sladkými i slanými dobrotami.
 • Magistrát uspořádal charitativní sbírku
  Charitativní sbírka věcí a oblečení se ve spolupráci s Diakonií Broumov minulý týden uskutečnila na Magistrátu hlavního města Prahy. Zúčastnilo se jí 231 zaměstnanců MHMP, kteří shromáždili celkem 1 400 kg věcí. Ty budou nyní roztříděny a předány sociálně slabším jednotlivcům i rodinám.
 • Magistrátní Movembři
  V listopadu běží „magistrátní Movember“. O co jde? Movember je celosvětová kampaň probíhající vždy v listopadu, která podporuje zdraví mužů a zapojil se i pražský magistrát. Málokdo ví, že muži čelí zdravotní krizi, o níž se nemluví, a proto umírají zbytečně mladí. Z tohoto důvodu chceme v tomto směru něco podniknout, ale potřebujeme Vaši pomoc!
 • Praha je společensky odpovědná
  Magistrát hlavního města Prahy se chce zapojit do projektu „Dobrovolnictví ve veřejné správě“, jehož realizátorem je Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. To byl jeden z důvodů, proč ředitelka úřadu Martina Děvěrová vyhlásila listopad 2017 za měsíc společenské odpovědnosti.