V pelotonu potkáte mnoho známých tváří a osobností. Hned na startu se přidají Prof. Pavel Pafko a Prof. Jan Pirk, na trase se připojí Gábina a Petr Koukalovi, paralympijský reprezentant Jirka Ježek, peloton doprovodí s Tatrou Karel Loprais. Na bezpečnost pelotonu bude po celé trase jako vždy dohlížet Policie ČR. Energii do žil účastníkům dlouhé cyklojízdy vlije kulturní program připravený v partnerských městech, kde bude peloton zastavovat.

„Cyklotour pořádáme již podesáté a dosud jsme pro děti získali přes 11 milionů korun. Jako sportovec dobře vnímám, že se do pelotonu průběžně zapojují stovky lidí, kteří tak spojí zdravý životní styl a radost z pohybu s pomocí. Letošní cyklojízdu bereme s velkým respektem. Deset let křížit republikou, to je již pěkná řádka lidí zapojených do projektu. Těší nás ta podpora a nesmíme ji zklamat. A také závazek k dětem, které ze získaných prostředků podpoříme, víme, že si to zaslouží,“ říká Josef Zimovčák.

Přijďte zažít jedinečnou atmosféru v cyklistickém pelotonu. Prospějete sobě, pomůžete dětem. K pražské části tour se můžete připojit v sobotu 1. června.

Podrobné informace na stránkách Na kole dětem.