Ve čtvrtek 22. června se holešovické Výstaviště otevře v 16 hodin. Návštěvníci se před hlavní hvězdou dne, funkovými Jamiroquai, mohou těšit na unikátní set PSH live band. Rytmický večer uzavře projekt Monkey Business Spexial s hosty Danem Bártou, Otou Klempířem a Michaelem Viktoříkem z J.A.R. a pak elektronické duo Bratři. Vrcholy programu budou populární norská zpěvačka Aurora, vycházející neo-soulová a rapová hvězda Biig Piig, písničkářka Aiko i koncert Midi lidi & Laco Lučenič se speciálním programem věnovaným „elektronickému období" Mekyho Žbirky.

V pátek 23. června hlavní scény budou patřit francouzské novodobé šansoniérce ZAZ, berlínským elektromágům Moderat, britským rockerům Editors a izraelské zpěvačce Riff Cohen, která nabídne mix rocku a hudby blízkého východu. Koncertní speciály si nachystali slovenská zpěvačka Jana Kirschner, rocková kapela Para nebo domácí Zrní, jejichž koncert zaznamená Česká televize.

V sobotu 24. června po poledni publiku udělají radost Annet X, britsko-český projekt Emily Burns s Janem Ponocným, James Harries či rockeři The Silver Spoons nebo americká rocková písničkářka Sir Chloe. Hlavním očekáváním programu budou francouzští M83 s novým albem, post punkoví White Lies a čím dál tím populárnější švédská zpěvačka Tove Lo. Nachystáno je mnoho dalších hudebních událostí.

Kromě celé řady hudebních hvězd se návštěvníci mohou těšit na umělecké venkovní instalace, výstavy, dobrodružnou únikovou hru, nejrůznější workshopy, zajímavé filmové a divadelní produkce, sportovní zónu, hledání kešek, vyhlídkové kolo nebo na hip-hopovou taneční školu.

Festival kromě zajímavého programu a špičkového zvuku nabídne i velký výběr občerstvení s bezhotovostním platebním systémem, fungujícího velkokapacitního wi-fi či dostatku míst k sezení.

Vše o festivalu na stránkách: www.metronome.cz/cs