Tradiční veletrhy, které se v uplynulých letech konaly v akademickém prostředí významných univerzit, letos v mimořádné situaci nahradí virtuální projekt na webu www.ikariera.cz. V jeden den tak mohou studenti univerzit využít možnosti navázat kontakty se zástupci mnoha firem, které zde také představí své aktuální nabídky pro spolupráci se studenty.

Virtuální veletrh se zajímavou grafikou nabídne příjemné komunikační prostředí jak pro účastníky z řad studentů, tak i pro zástupce firem. Nejen firemní stánky a panelové diskuse, ale i doprovodný program bude dobrou příležitostí pro orientaci studentů v jejich přípravě na budoucí kariéru v oborech, které si zvolili. Pro firmy je tento koncept zajímavý díky možnosti komunikovat moderní formou vize a cíle v netradičním prostředí přesahující působnost tradičních veletrhů.  

Prezentace, přednášky, webináře, soutěže – to vše čeká na návštěvníky Online veletrhu iKariéra 2021. Stačí se zaregistrovat na stránkách www.ikariera.cz.

Veletrh má záštitu radního hl. m. Prahy pro oblast školství Víta Šimrala a organizuje ho česká pobočka IAESTE ČVUT v Praze @iaeste.cvut, https://www.facebook.com/iaeste.cvut, která podporuje rozvoj schopností studentů, zejména technických oborů, a pomáhá jim hledat příležitosti pro získání nových poznatků a zkušeností, a to ve spolupráci akademického a firemního prostředí.