Na návštěvníky čeká spousta lokálních produktů – potravin, nápojů a dalších výrobků -certifikovaných jako Regionální značky. Pro děti budou připraveny dílničky, soutěže a spousta další zábavy, o kterou se postarají Múzy dětem.

Představí se zde 28 producentů certifikovaných regionálních produktů z Beskyd, Broumovska, Českého středohoří, Českosaského Švýcarska, Hané, Jeseníků, Kraje blanických rytířů, Krkonoš, Krušnohoří, Kutnohorska, Moravské brány, Opavského Slezska, Poohří, Prácheňska, Slovácka, Šumavy a Toulavy. Do Prahy přivezou ručně a tradičními postupy připravený chléb, pečivo, uzené maso, tvarůžkové speciality, zákusky, čokoládu, perníčky, pivo nebo výrobky z medu. A také pestrou škálu řemeslných výrobků - keramiku, textil, košíky, kožené, vlněné a textilní výrobky, přírodní kosmetiku nebo tradiční slovácké produkty. Všem je společné, že vznikají poctivě, s nadšením pro věc, respektem k přírodě a láskou k místu, kde jsou jejich výrobci doma.

Přijďte ochutnat nejrůznější dobroty, prohlédnout si a koupit jedinečné řemeslné výrobky. Užijte si pestrý a zajímavý program, dílničky a soutěže.