Informace pro restauratéry: (Portál hlavního města Prahy)

Informace pro restauratéry:

Vážení provozovatelé restaurací,

 

velice nás těší zájem o náš projekt obědů pro děti za 60,- Kč.

 

V této mimořádné době je pro mnohé rodiče velmi náročné kombinovat pracovní a rodičovské povinnosti a ještě k tomu vařit obědy svým dětem, které jsou kvůli uzavření škol doma. Věříme, že obědy pro děti za dostupnou cenu těmto rodičům pomohou zbavit se části svých starostí.

 

Věříme, že tento projekt pomůže některým z vás umořit alespoň část vašich nákladů, které při provozování své restaurace máte. Tímto propojením generujeme zcela novou poptávku a přivádíme nové klienty, kteří se doposud ve Vaší restauraci nestravovali.

 

Přihlášením se do našeho registračního formuláře se zavazujete, že budete poskytovat alespoň jedno jídlo pro děti denně za koncovou cenu 60,- Kč. Zároveň budete poskytovat alespoň jedno jídlo pro seniory denně za koncovou cenu 90,- Kč.

 

Máme ověřeno, že ze strany zákazníků je o takovou nabídku zájem.

 

Praha celému projektu dává publicitu a propojuje nabídku s poptávkou. Nijak však do tržního vztahu mezi provozovatelem restaurace a zákazníkem nevstupuje.

 

Email pro dotazy: obedyprodeti.praha@gmail.com

 

Máte-li zájem vařit jídla pro pražské děti a seniory, pokračujte prosím na následující formulář.

 

Informace o vašem zapojení budou postupně zveřejněny na mapě.

 

Vaše nové zákazníky bude hlavní město vybízet, aby si obědy u vás objednávali předem, ideálně v pátek na vybrané dny nadcházejícího týdne, abyste přesně věděli, kolik takových porcí budete vařit a dovedli tomu přizpůsobit nákup surovin. Stanovení doby však může být samozřejmě domluveno podle individuálních potřeb restaurace.