Oni i lidé, kteří jim pomáhají, se mohou obrátit na kteroukoliv pobočku Tichého světa, kde jim pomohou konzultanti a konzultantky. Například při řešení setrvání nebo cesty jejich rodiny do Česka. Dále třeba s vyřízením různých povolení, s umístěním dětí do vzdělávacích zařízení, s hledáním práce a v mnoha dalších oblastech. V případě potřeby je také pomohou nasměrovat na další organizace a iniciativy věnující se podpoře lidí se sluchovým postižením.

Tichý svět zveřejňuje důležité informace na svém webu a Facebooku v obou jazycích, a to jak ve znakové, tak psané podobě.

Služby lidem s poruchou sluchu z Ukrajiny

Допомога особам з вадами слуху із України

Організація «Тихий світ» суспільно корисне товариство (Tichý svět, o.p.s.) пропонує допомогу з комунікацією особам з вадами слуху, які із-за війни у них на батьківщині були вимушені покинути свої домівки та приїхати в Чеську Республіку.

Ці особи, а також особи, які їм допомагають, можуть звертатися у будь-яку філію організації «Тихій світ», де їм консультанти та консультантки допоможуть. Наприклад, якщо потрібна допомога з дозволом на перебування, з приїздом їх родини в Чехію,
з оформленням різних дозволів, розміщенням дітей у навчальних закладах, працевлаштуванням та іншими питаннями. За необхідністю, працівники організації порадять, як звертатися в інші організації та установи, що займаються підтримкою осіб з вадами слуху.

Організація «Тихий світ» публікує важливу інформацію на своїх інтернет сторінках та у Фейсбуці обома мовами, тобто у сурдоперекладі та у письмовому вигляді.

Допомога особам з вадами слуху із України