Program na hlavním pódiu bude moderovat herečka a muzikálová zpěvačka Šárka Marková. Během odpoledne zazpívá pásmo vánočních písní a přidá i známé melodie z muzikálu Pomáda, Děti Ráje či Hříšný tanec.

Dále vystoupí kapela Blue Cimbal s lidovými písněmi v moderním provedení. Zpěvák a cimbalista Roman Veverka přináší ve svém hudebním projektu originální spojení cimbálu a populární hudby. Podřipský žesťový kvintet zahraje koledy a vánoční písně. Chybět nebude pásmo koled s vyprávěním o narození Ježíška pro nejmenší, pohádka z pražských pověstí Čert prý nikdy nespí a vokální kvartet 4TETy zazpívá vánoční koledy.

V prostorách vozovny bude šest stanovišť kreativního workshopu s tématikou Vánoc a Mikuláše, připravena bude i dílnička s vánočním cukrovím. Oblíbenou zábavou nejmenších návštěvníků je potom malování na obličej, které nebude chybět ani letos. Mikuláš s čertem a andělem nakonec obdarují děti mikulášským balíčkem.

Mikulášská jízda metrem

Nejen děti, ale i dospělí se mohou v sobotu 7. prosince 2019 těšit na jízdu třívozovou historickou soupravou metra Ečs  na trase A – v úseku Dejvická – Želivského. V bude na děti čekat Mikuláš, čert i anděl.