Vánoční workshop v Muzeu Karla Zemana

21. prosince od 10:00 hodin je příležitost pro děti od sedmi let vyzkoušet si ve workshopu ploškové animace, jak rozpohybovat postavičku oblíbeného hrdiny či vlastní fantazii. Podrobnosti na stránkách muzea.

Vánoční dětské dílničky v Praze 6

V rámci vánočního programu Prahy 6 v Šabachově parku jsou pro děti otevřeny od 14. do 22. prosince vždy od 16:00 hodin vánoční dílničky.

Tradiční řemeslné dílny pro děti

Čerti ze sušených švestek jsou hlavním tématem odpoledne v Národopisném muzeu Národního muzea v sobotu 14. prosince od 14:00 hodin. Vhodné pro děti od 8 let.

Oblíbený den s techniky

Ve Stanici techniků pražského Domu dětí a mládeže si v sobotu 14. prosince děti mohou užít nejen typickou autodráhu a tramvajové či železniční kolejiště, ale i koncert, divadlo a vánoční dílny či pečení perníčků.

Vánoční rejdění

Bohatý program, ve kterém nechybí vánoční dílnička a pečení cukroví, čeká na malé návštěvníky ve Vodárenské věži Letná v sobotu 14. prosince od 13:00 hodin.

Vánoce u Halánků

Tak se jmenuje tradiční akce v Náprstkově muzeu, která je letos zaměřena na starověký Egypt, a tak si malí i velcí návštěvníci výtvarné dílny v sobotu 14. prosince mohou vyrobit originální vánoční přání inspirovaná Afrikou a také africký náramek.

Vánoční odpoledne v knihovně

V pobočce Městské knihovny Lužiny je na středu 18. prosince pro děti připraveno odpoledne plné tvořivých aktivit, kdy si mohou vyrobit veselého sněhuláka, vánoční přání a mnoho dalšího.

Oslava 7. narozenin Nurua a výroba vánočních přání

Přijďte s dětmi v neděli 22. prosince do zoo a popřejte gorilímu samci Nuruovi k jeho 7. narozeninám, nalaďte se na vánoční atmosféru během hudebního vystoupení a vyrobte si originální vánoční přání.