Po 14. hodině se od Chvalské stodoly vydá průvod tří králů i s velbloudy ke Chvalskému zámku. V zámecké Kočárovně se tři králové pokloní Svaté rodině a společně setrvají v živém obrazu. V doprovodném programu zazpívají dětské pěvecké sbory Pramínek a Beránci, přípravné sbory počernické Rokytky. V 15.30 hodin se tříkrálový průvod vypraví zpět ke Chvalské stodole.

Na zahřátí budou na nádvoří zámku po celé odpoledne od 14.00 do 16.00 hodin připravené teplé nápoje a drobné občerstvení ve stánkovém prodeji.

Na zámku lze po celý den využít poslední příležitost k návštěvě vánočních výstav. Zámecké výstavy budou otevřeny po celý den od 9.00 do 18.00 hodin.

Na výstavě Ledové hvězdy v Kočárovně představuje Bohemia patchwork klub kolekci malých quiltiků, ve kterých je použita jedna stejná látka, na téma ledové hvězdy. Hvězdy jsou ušité jako polštářky a dále jsou zde quilty zhotovené klasickými patchworkovými technikami.

Výstava Sladké Vánoce na Chvalském zámku připomíná, jak se mlsalo na přelomu 19. a 20. století. Dobu zašlých časů přibližuje stylizovaný interiér historické cukrárny, obchodu i výrobny se zásobníky na kávu, dózami plných bonbonů a zákusky vytvořenými podle dobových časopisů. K vidění jsou mnohdy již zapomenuté cukrářské nástroje a pomůcky, jako jsou například ruční stroj na zmrzlinu, raznice a formy na bonbony, tvořítka na kdysi oblíbené sněhové koule či raritní formy na čokoládu a také reklamní materiály i dobové dokumenty s příběhy a fakty, které se se sladkými laskominami neodmyslitelně pojí.