„Adventní trh na Novoměstské radnici se stal po letech již tradičním místem setkávání. Snažíme se o to, aby i letošní adventní trh na Novoměstské radnici byl místem, kde si budete užívat klidnou předvánoční atmosféru,“ řekl k osmému ročníku akce ředitel Novoměstské radnice Albert Kubišta.

Těšit se můžete na různé stánky adventního trhu, které nabídnou regionální i řemeslné výrobky, originály od designérů a výtvarníků i různé hračky. Uvidíte divadelní představení, vystoupení pěveckých sborů a závěr bude znovu patřit osobnosti Petra Šušora a jeho bubnové show, které se můžete zúčastnit nejen jako diváci.

Navštívit budete moci tvořivé dílny, nejdelší funkční vlakové kolejiště v Praze a na své si přijdou i modeláři. Chybět nebude ani občerstvení na nádvoří, kde ochutnáte lahodné pokrmy či hřejivé nápoje.

Druhá adventní neděle je také posledním dnem, kdy je možné vystoupit na ochoz vyhlídkové věže Novoměstské radnice a užít si překrásný pohled na naší stověžatou matičku Prahu. Věž je otevřena od 10.00 do 18.00 hodin a od 12. prosince bude z bezpečnostních důvodů na zimu uzavřena.

Více informací najdete na webu nrpraha.cz