• Tradiční výstavu betlémů v Muzeu Karlova mostu obohatí Tridentské betlémy
  Muzeum Karlova mostu zve, jako každoročně, na oblíbenou výstavu betlémů. Tradiční výstava, doplněná letos o Tridentské betlémy, potrvá od 28. listopadu až do 4. února příštího roku.
 • Betlémy v Toulcově dvoře
  Přijďte si do Toulcova dvora zpříjemnit sváteční čas návštěvou tradiční výstavy betlémů. Začne v sobotu 26. listopadu, kdy se také v tomto Středisku ekologické výchovy uskuteční Adventní setkání se zvířaty a Kreativní jarmark a rozsvítí se vánoční strom.
 • Betlémy – živá tradice
  Muzeum města Prahy pořádá od 26. listopadu do 26. února příštího roku v Zámeckém areálu Ctěnice výstavu Betlémy – živá tradice. Dozvíte se zajímavosti o tradici stavění betlémů, prohlédnete si na čtyři desítky betlémů z různých materiálů a chybět nebude ani zajímavý doprovodný program.
 • Sladké Vánoce na Chvalském zámku
  K období Vánoc neodmyslitelně patří sladké dobroty, cukroví či čokoláda. O tom, jak se mlsalo na přelomu 19. a 20. století, je letošní vánoční výstava s názvem Sladké Vánoce na Chvalském zámku.
 • Vánoční zvyky a starobylé dekorace
  Tradiční výstava ve skleníku Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty UK Na Slupi i letos okouzlí tou pravou vánoční atmosférou.