Archiv: listopad 2002 - listopad 2006 (Portál hlavního města Prahy)

Archiv: listopad 2002 - listopad 2006

Celkový počet: nejméně 80
Na stránce:
 • 18. 10. 2006 V pátek se sejde Bezpečnostní rada Prahy
  Na pátek 20. října 2006 na 12.00 hodin je svoláno zasedání Bezpečnostní rady hl. m. Prahy k současné bezpečnostní situaci. Bude se konat v budově Magistrátu hl. m. Prahy a zúčastní se ho primátor Pavel Bém, jeho náměstek Rudolf Blažek a vedení policejních složek. Přizván je rovněž policejní prezident Vladislav Husák.
 • 18. 10. 2006 Pozvánka na zítřejší brífink týkající se přípravného jednání skupiny odborníků k možné dostavbě Staroměstské radnice
 • 18. 10. 2006 Město sedmimilionovou dotací zachraňuje opuštěné děti
  Šek na 7 milionů korun předal dnes v poledne ve své rezidenci předsedkyni Fondu ohrožených dětí (FOD) Marii Vodičkové primátor Pavel Bém. Fond provozuje tzv. Klokánky, zařízení pro dětí vyžadující okamžitou pomoc, ať už z důvodu, že se o ně jejich biologičtí rodiče nestarají, nebo je vychovávají v nevyhovujících a zdraví ohrožujících podmínkách. Na území metropole fond provozuje tři taková zařízení s celkovou kapacitou 118 míst.
 • 18. 10. 2006 Novou náplavku Na Františku obdivoval primátor Bém z lodi
  Pražské náplavky ožívají a získávají novou podobu. Další v řadě se stala náplavka nábřeží Na Františku mezi Čechovým a Štefánikovým mostem, která prošla v uplynulých měsících rozsáhlou přestavbou. Výsledek 120 milionové rekonstrukce si dnes z parníku Vyšehrad prohlédl i pražský primátor Pavel Bém, radní pro dopravu Radovan Šteiner a ředitel Technické správy komunikací Luděk Dostál.
 • 18. 10. 2006 Mezinárodní den boje proti chudobě
  Dnes 17. října proběhla v Praze na náměstí Míru happeningová akce u příležitosti Mezinárodního dne za vymícení chudoby. Akci pořádali neziskové organizace Arcidiecézní charita Praha, Armáda spásy a Naděje. Ve spolupráci s Městským centrem sociálních služeb a prevence v rámci realizace projektu Aktivizace pracovního potenciálu sociálně znevýhodněných občanů, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu, státního rozpočtu ČR a z rozpočtu hl. m. Prahy.
 • 17. 10. 2006 Havárie plynové přípojky omezuje dopravu v centru
  Únik plynu před objektem kasina v ulici 17. listopadu byl ohlášen po 17. hodině. Na místo se neprodleně dostavili pracovníci Pražské plynárenské společnosti, kteří jako pravděpodobný důvod havárie určili přípojku do domu. Úsek ulice 17. listopadu od Pařížské k Břehové je uzavřen. Obnovení částečného provozu se předpokládá v časných ranních hodinách.
 • 17. 10. 2006 Bezpečnější ulice v Praze 6
  Další dva přechody na frekventovaných komunikacích v Praze 6 jsou bezpečnější. Jde o přechody v ulicích Šárecká a Ankarská, které radnice Prahy 6 nechala upravit s celkovými náklady 360 tisíc korun.
 • 17. 10. 2006 Zachráněná památka ve Vokovicích
  Radnice Prahy 6 nechala obnovit další ze sakrálních staveb na svém území. Jde o zvoničku ve Vokovicích, kterou dnes odpoledne veřejnosti představil starosta „šestky“ Tomáš Chalupa. Na zachráněnou památku se přišla podívat řada hostů, mezi nimi i pražský primátor Pavel Bém.
 • 17. 10. 2006 Pražská „šestka“ má čtyři nová dětská hřiště
  Hřiště jsou v ulicích Pod Marjánkou, Tomanova, José Martího a na náměstí Interbrigády. Praha 6 tak dětem nabídla další místa, kde si mohou bezpečně hrát a užívat volný čas.
 • 17. 10. 2006 Pozvánka - přijďte se podívat, jak primátor Pavel Bém zpět do volné přírody vypouští dravce ze Stanice pro handicapovaná zvířata v Jinonicích
Celkový počet: nejméně 80
Na stránce: