Archiv tiskových zpráv

Celkový počet: nejméně 70
Na stránce:
 • 20. 12. 2010 Informace o přerušení provozu registru vozidel ve Stodůlkách
  Z důvodů výpadku vysokého napětí v objektu, kde je umístěno odloučené pracoviště registru vozidel odboru dopravně správních agend MHMP, v Praze 5 - Stodůlkách, Jeremiášova 870, je provoz na tomto pracovišti přerušen.
 • 17. 12. 2010 Pražský primátor přinesl Betlémské světlo na pražský magistrát
  Pražský primátor společně s arcibiskupem Dominikem Dukou zapálili dnes v Katedrále Sv. Víta Betlémské světlo. Světlo do Prahy přivezli z Vídně už po jednadvacáté brněnští skauti. Primátor Svoboda převezl osobně Betlémské světlo také na Magistrát hl. m. Prahy, kde zapálil svíčku ve foyer Nové radnice. Zde bude k dispozici veřejnosti do 31. prosince 2010 vždy v pracovních dnech od 6. do 20. hodin.
 • 17. 12. 2010 Mimořádné úřední hodiny v pražském registru řidičů budou ještě zítra
  Dnes, v mimořádných úředních hodinách od 7.00 do 14.00, si přišlo vyřídit povinnou výměnu řidičského průkazu na pracoviště registru řidičů odboru dopravně správních agend Magistrátu hl. m. Prahy 843 řidičů. Odbavení proběhlo bez problémů.
 • 17. 12. 2010 Čeští poslanci si zazpívají s britským parlamentním sborem
  V chrámu Svatého Víta zítra zazní tóny České mše vánoční Jana Jakuby Ryby. Již třetím rokem se jako zpěváci přidají ke sboru ZUŠ Praha-Hostivař i čeští poslanci a senátoři bez rozdílu politické příslušnosti. Letos poprvé je ovšem doprovodí i na čtyři desítky členů britského parlamentu a jejich The Parliament Choir. Britské hosty dnes v Rezidenci primátora přivítala radní hl. m. Prahy Alexandra Udženija.
 • 16. 12. 2010 Cena Michala Velíška
  V Rezidenci primátora hl. m. Prahy se dnes konal jubilejní 5. ročník Ceny Michala Velíška, která je připomínkou statečného činu střihače TV Nova, který položil život při záchraně studentky v ohrožení. Primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda spolu s paní Velíškovou předal cenu manželskému páru Lucii a Michalu Kučerovým.
 • 15. 12. 2010 Primátor nechce, aby se téma čističky odpadních vod politicky zneužívalo
  Hned po nástupu do své funkce primátor Bohuslav Svoboda pověřil příslušné odbory Magistrátu hl. m. Prahy vypracováním posudků na Ústřední čistírnu odpadních vod v Praze Troji. Výsledky by měl znát v nejbližších dnech, jak už avizoval na úterním jednání Zastupitelstva hl. m. Prahy. Na základě těchto zjištění teprve rozhodne o dalším postupu směrem k Evropské unii a společně s Radou hl. m. Prahy přijme taková opatření, aby se zabránilo jakýmkoliv spekulacím o transparentnosti výběrového řízení.
 • 15. 12. 2010 TOP 09 ohrozila kulturní projekty v Praze, výbor kultury pražského zastupitelstva dnes nejednal
  Jednání kulturního výboru Zastupitelstva hl. m. Prahy dnes skončilo už schvalováním programu jednání. Zastupitelé za TOP 09 pro program nehlasovali, a výbor proto musel jednání předčasně ukončit.
 • 15. 12. 2010 Vyhněte se frontám nákupem jízdného v e-shopu Dopravního podniku!
  Nejrychlejší a nejjednodušší možnost nákupu elektronického jízdného přestavuje e-shop Dopravního podniku hl. m. Prahy. Kvůli kuponům MHD není nutné stát žádné fronty.
 • 15. 12. 2010 Pražský primátor se setkal s arcibiskupem Dukou
  Primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda přijal pozvání na úvodní setkání na Arcibiskupství pražském. Úvodního setkání, jehož účelem bylo seznámení se s arcibiskupem pražským Dominikem Dukou a navázání vztahů, se účastnili i starostové všech městských částí.
 • 14. 12. 2010 Nový rok v Praze bude bez ohňostroje
  Magistrát hl. m. Prahy sděluje, že Praha nebude pořádat tradiční novoroční ohňostroj.
Celkový počet: nejméně 70
Na stránce: