Markéta POSPÍŠILOVÁ, moderátorka 
Praha podala žádost o stavební povolení na rekonstrukci Průmyslového paláce. Město chce firmu, která práce provede, vybrat do konce roku. Pokud vše půjde podle plánu, opravy by měly začít příští léto. 

Natálie FORSTEROVÁ, redaktorka 
Když v Praze v roce 2008 vyhořelo levé křídlo Průmyslového paláce, dalo se těžko odhadovat, jak rychlá bude jeho dostavba. Nyní po více než 10 letech je ale už v této otázce konečně jasno. 

Pavel VYHNÁNEK, náměstek primátora hl. m. Prahy 
Já skutečně mohu potvrdit, že ta žádost o stavební povolení byla podána minulý týden. V praxi to znamená, že teďka běží řízení. Očekáváme, že někdy v průběhu léta to stavební povolení získáme a následně bezodkladně vyhlásíme veřejnou zakázku na zhotovitele nejen toho levého křídla, ale i teda rekonstrukce té střední haly a pravého křídla. 

Jan ČIŽINSKÝ, starosta MČ Praha 7 /Praha 7 Sobě/ 
Je to dobrá zpráva. Samozřejmě teď je potřeba, aby to stavební povolení bylo uděleno, aby se začlo, aby se ta oprava dokončila, ale je to samozřejmě dlouhodobý problém. Výstaviště nemůže vypadat dobře, když nebude levé křídlo dostavěno. 

Natálie FORSTEROVÁ, redaktorka 
Průmyslový palác byl dokončen v roce 1891 pro tehdy pořádanou Zemskou jubilejní výstavu. Od počátku sloužil k pořádání výstav, veletrhů či společensko-kulturních akcí a tak to i zůstane. 

Pavel VYHNÁNEK, náměstek primátora hl. m. Prahy 
To využití bude velice široké, provozovat ho tedy určitě bude hlavní město Praha skrz svoji akciovou společnost Výstaviště Praha a.s.. Skutečně to levé křídlo bude vybaveno nejmodernější technologií, bude tam možné pořádat koncerty, plesy, různá společenská setkávání, samozřejmě veletrhy, výstavy a tak dále. 

Natálie FORSTEROVÁ, redaktorka 
Pokud vše dobře půjde, tak by rekonstrukce, která potrvá zhruba 2 roky, mohla začít příští léto. Nakolik město vyjde ale zatím není jasné.