Natálie FORSTEROVÁ, redaktorka 
Magistrát přerozdělí městským částem 81 000 000 Kč, které získalo hlavní město jako výnos z hazardu. Peníze poputují na podporu neziskových organizací, sportovních klubů, kultury, školství nebo sociální péči. 

David WILCZEK, redaktor 
Výnosy z loterijních her a výherních automatů za druhé pololetí minulého roku činily 162 000 000 Kč. Polovina z této částky bude přerozdělena městským částem a to podle počtu obyvatel. 

Pavel VYHNÁNEK, náměstek primátora hl. m. Prahy 
Přitom přerozdělování nehraje roli počet těch jednotlivých automatů nebo nehraje roli, v jaké městské části ten výnos vznikl, rozdělujeme to skutečně pouze podle občanů. 

David WILCZEK, redaktor 
Vzhledem k tomu, že většina městských částí omezila hazard nebo preferuje nulovou toleranci, roční výnosy se snižují. 

Pavel VYHNÁNEK, náměstek primátora hl. m. Prahy 
Ten obecný trend je klesající u výnosů z výherních hracích automatů, výnosů té daně, protože ty počty heren postupně klesají. 

Jan ČIŽINSKÝ, starosta MČ Praha 7 
Máme nulovou toleranci. To znamená, zbývá poslední 1-2 herny, které ještě nebyly zrušeny, takže nechceme herny a ty finance samozřejmě využijeme na podporu sportu a na podporu spolku. 

Radek VONDRA, starosta MČ Praha 14 
Na Praze 14 nemáme žádné herny, který byly kombinované s restauracemi nebo někde volně. Máme tady pouze kasina, ty jsou v tuto chvíli 3 a nemáme u nich žádnou kriminální činnost. 

Ondřej MARTAN, starosta Běchovic 
My dáme všechny prostředky vlastně do poslední koruny na rozvoji společenského a kulturního života. Snažíme se podporovat neziskové organizace, které právě se specializují na rozvoj kulturně anebo i sportovního vyžití. 

David VODRÁŽKA, starosta MČ Praha 13 
My použijeme na sport z 25 %, pak na neorganizovanou sportovní výchovu mládeže také z 25 % a 50 % půjde na školství, seniory a sociální oblast. 

David WILCZEK, redaktor 
Peníze z hazardu mohou městské části použít výhradně jen na podporu neziskových organizací, sportovních klubů, kultury, školství či sociální péče. O tom, v jakém poměru peníze přerozdělí, si už rozhodují sami podle svých potřeb.