Markéta POSPÍŠILOVÁ, moderátorka 
Výstaviště v Holešovicích se promění. Opravovat se budou místní restaurace i povrchy cest. Vyměněno bude také veřejné osvětlení a opravou projde i Bruselská brána. Náklady na rozsáhlou rekonstrukci areálu jsou odhadovány na 150 milionů korun. 

Lenka CASTILLO, redaktorka 
Nejen, že se chystá rekonstrukce Průmyslového paláce na pražském Výstavišti, renovovat se v příštích 2 letech bude takřka celý areál. Ten se má stát nedílnou součástí celé Trojské kotliny, do níž patří zoo, Botanická zahrada či Stromovka. 

Pavel VYHNÁNEK, náměstek primátora hl. m. Prahy /Praha sobě/ 
Výstaviště není pouze Průmyslový palác, který se chystáme samozřejmě kompletně zrekonstruovat, ale Výstaviště je ohromný areál, kde Pražané mohou trávit svůj volný čas a my ten areál Pražanům chceme vrátit. 

Tomáš HÜBL, předseda představenstva Výstaviště Praha 
Připravujeme projekty rozšíření dětských hřišť. To znamená, že vzniknou lanové stezky, vznikne tady workoutové a fitness hřiště pro veřejnost, které je hned vedle Stromovky, to znamená vedle těch běžeckých tras, které využívají Pražané velmi často. 

Lenka CASTILLO, redaktorka 
Již se zde opravuje nebo se bude opravovat celá řada věcí. Staví se například griloviště na otevřeném prostranství. Opraveny a sjednoceny budou povrchy cest a rekonstrukcí projde Bruselská brána. 

Tomáš HÜBL, předseda představenstva Výstaviště Praha 
Naším cílem je nabídnout tady vyžití volnočasové, kulturní, nabídnout restaurační služby, gastro zážitky tak, abyste sem našli vždycky důvod přijít. Když nebudete vědět, co v Praze dělat, na Výstavišti vždy něco najdete. 

Lenka CASTILLO, redaktorka 
Právě dvě z přilehlých restaurací procházejí opravami. Restaurace Pražan se chystá otevřít již příští měsíc a bude vařit vlastní pivo. 

Pavel VYHNÁNEK, náměstek primátora hl. m. Prahy /Praha sobě/ 
My určitě počítáme s tím, že i v těch dalších letech pošleme na Výstaviště další peníze, protože tento areál si to zaslouží a nutně to potřebuje. 

Lenka CASTILLO, redaktorka 
Opravy se dočkají také stavby. Zrekonstruovány budou Křižíkovy pavilony, které bude Výstaviště využívat pro pořádání výstav při rekonstrukci Průmyslového paláce. Opraví se i fontána a do podoby multifunkčního sálu se přebuduje i Divadlo Spirála. Jeho otevření se očekává v roce 2021. Lenka Castillo, televize Praha.