Moderátor: Pražští zastupitelé se kvůli hádce k dalšímu osudu Libeňského mostunedostali. Program jednání podpořilo pouze 30 z 65 zastupitelů. Mezi hlasité odpůrce bourání kubistického mostu v Libni patří zastupitel a starosta Prahy 7 Jan Čižinský.

Jan Čižinský, starosta Prahy 7, KDU-ČSL: Není možné lidi, kteří se chtějí vyjádřit, šikanovat tím, že je tady budeme nutit, když se chtějí vyjádřit, vzít si volno od devíti do jedenácti v noci. To znamená, aby by to bylo vstřícné, tak se domnívám, že by měli přijít lidé a vyjádřit svůj názor (byl by to pevný bod programu), a ta situace by byla úplně jiná. Neustaneme v tom, abychom tam prosadili správné řešení. Teď je platné usnesení, že Libeňský most se má opravit ve stávající šíři.

Moderátor: A primátorka Adriana Krnáčová.

Adriana Krnáčová, primátorka hl. m. Prahy, hnutí ANO: Pan Čižinský nehlasoval pro program a někteří členové Trojkoalice v rozporu s tím, na čem jsme byli domluveni, a tím pádem program nebyl odhlasován a zastupitelstvo nemá o čem jednat. Uvidíme. Každopádně bych byla ráda, kdyby program zastupitelstva byl schválen co nejrychleji. Možná zvážím, že svolám zastupitelstvo ve velmi krátkém termínu.

Moderátor: O termínu dalšího zasedání zastupitelů rozhodne primátorka.