Jana HOLUBOVÁ, redaktorka
Největší a nejmodernější městský bazén, Aquacentrum Šutka, se rok co rok těší čím dál větší oblibě. Od konce roku 2012 nabízí návštěvníkům zábavu, relaxaci a především možnost pořádně si zaplavat.

Jan CHABR, radní hl. m. Prahy /Spojené síly pro Prahu/
I z pohledu těch čísel je vidno, že má návštěvnickou stoupající tendenci, to znamená, každý rok je tady vyšší počet návštěvníků než ten předchozí, uvidíme, co s tím udělá letošní koronavirus.

Jana HOLUBOVÁ, redaktorka
Do aquacentra je možné přijet autem a zaparkovat na jednom z 270 parkovacích míst či využít městskou hromadnou dopravu a vystoupit na zastávce Čimický háj. Samotný plavecký areál pak návštěvníkům nabízí hned několik služeb.

Jan MAREŠ, správce bazénů
V areálu Aquacentra Šutka mohou návštěvníci najít padesátimetrový bazén, 2 tobogány, vířivka, dětské brouzdaliště, 2 sauny, 2 páry. Takový víceméně standard, který se dá nalézt v každém plaveckém areálu. Ale já jako největší benefit areálu Aquacentra Šutka vidím právě ten padesátimetrový bazén, jelikož plavání je něco, po čem nyní lidé velice touží, vznikají nové plavecké organizace, například velice populární je teďko triatlon.

Jana HOLUBOVÁ, redaktorka
Tyto služby by se v následujících letech měly značně rozšířit. Město má v plánu investovat do volnočasových služeb, jako jsou například outdoorová hřiště.

Jan CHABR, radní hl. m. Prahy /Spojené síly pro Prahu/
Zároveň řešíme teďko v rámci provozu investice do samotného zařízení, to znamená, aby se zde dobudovalo nějaké fitnesscentrum, aby se dobudovalo restaurační zázemí, facility zázemí a byly zde plnohodnotné služby nejenom z toho koupacího režimu, ale i z pohledu dalších možných sportů.

Jana HOLUBOVÁ, redaktorka
Aquacentrum Šutka může veřejnost navštěvovat po celý rok. Celý areál je bezbariérový. Jana Holubová, televize Praha.