Praha představí na MIPIMu interaktivní model trhu s bydlením ve městě, který vychází z pečlivé analýzy situace na trhu s bydlením v Praze. Interaktivní verzi strategického plánu Prahy prezentuje projekt „Pře(d)stav si Prahu“, ve kterém se návštěvníci veletrhu mohou připojit k týmu městských projektantů a přinášet podněty k rozvoji města. Projekt představuje zkrácenou a zjednodušenou verzi mechanismů a vztahů v městském prostředí.

Z aktuálních projektů bude na veletrhu prezentován unikátní rezidenční projekt PARK KAVČÍ HORY od architekta Josefa Pleskota. Za tímto projektem, který změní zanedbaný brownfield na místo s moderní rezidenční výstavbou a zajímavým veřejným prostorem s množstvím zeleně, stojí generální partner společné expozice, největší český rezidenční stavitel, společnost CENTRAL GROUP.

Finanční služby v oblasti financování nemovitostí bude prezentovat PPF banka, další generální partner expozice. Mezi projekty, které společnost financovala, patří například moderní kancelářská budova BUTTERFLY developera AFI EUROPE v Praze 8 - Karlíně nebo luxusní rezidenční projekt Chateau Troja Residence společnosti Coast Capital Partners Czech Republic.

Další informace uvádíme v příloze.