Návštěva započala jako obvykle na radnici, kde pražského primátora přivítala starostka Zbraslavi Kateřina Pavlíková s dalšími zástupci úřadu. Poté následovala návštěva nedaleké Základní umělecké školy, objektu dobrovolných hasičů a záchranné služby.

„Návštěva pana primátora na Zbraslavi se uskutečnila ve velice milé a příjemné atmosféře, a to i díky lidskému přístupu pana primátora. Vážíme si toho, že si pan primátor při své pracovní vytíženosti našel čas a přijel nás navštívit a seznámit se s naší městskou částí,“ komentovala primátorovu návštěvu zbraslavská starostka Kateřina Pavlíková a dodala: „Jeho podpora a pozornost nám dodaly naději a elán k dalším aktivitám pro naši městskou část. Děkujeme!“

Bohuslav Svoboda poté přejel do Velké Chuchle, kde se vedla debata především o dopravních problémech, které tuto městskou část a její obyvatele trápí. Zde ho přivítal starosta Jan Křen společně s dalšími představiteli úřadu. „Jsem rád, že jsem obě městské části navštívil. Jsou to lokality, které mají velkou perspektivu, ale také problémy, se kterými může hlavní město pomoci,“ uvedl pražský primátor.

Návštěva Zbraslavi a Velké Chuchle se uskutečnila v rámci slibu, který Bohuslav Svoboda učinil před svým znovuzvolením primátorem hlavního města. Další zastávkou by měla být Praha 2.