Deska je umístěna na plášti radnice u zadního vchodu směrem k parkovišti v Petržílkově ulici. Původní úřední deska, na které jsou vyvěšovány dokumenty v papírové podobě, je zatím stále oficiální, ale bude během krátké doby zrušena.

Nová elektronická úřední deska splňuje všechny legislativní podmínky dle § 26 odst. 1 zákona č. 500/2004 Sb., správního řádu. Ve srovnání s původní vývěskou papírových dokumentů má celou řadu výhod. Nová interaktivní úřední deska je přehledná, vyhledání dokumentu dle základních stanovených kritérií je jednoduché a srozumitelné. Dokument je zobrazován přesně v požadovaných vývěsných termínech platnosti, které jsou zaevidovány a archivovány.

V rámci projektu byly navíc instalovány čtyři informační kiosky ve vstupních halách poliklinik Janského, Hostinského a Lípa a ve foyer Kulturního domu Mlejn. Zařízení umožňuje přístup na novou úřední desku, na webové stránky městské části a na internet.

Projekt „Interaktivní úřední desky" (CZ.2.16/1.2.00/21550) byl finančně podpořen z Operačního programu Praha - Konkurenceschopnost.

Zpráva MČ Praha 13