Výsledky hlasování Zastupitelstva hl. m. Prahy (Portál hlavního města Prahy)

Výsledky hlasování Zastupitelstva hl. m. Prahy

Návrh úplatného převodu pozemku parc.č. 1475/5 v k.ú. Dolní Počernice a části pozemku parc.č. 1475/1 v k.ú. Dolní Počernice z vlastnictví hl.m. Prahy do vlastnictví společnosti AUTO-EXNER, s.r.o. (protinávrh k Z-070)

Zasedání: 6

Výsledek: Ne
pro: 22
proti: 20
zdržel se: 21

Počet zastupitelů: 69
přítomno: 63

Zastupitel Hlas
Ing. Lenka Alinčová proti
Pavel Ambrož pro
MUDr. Michaela Bartáková pro
Ivan Bednář proti
MUDr. Pavel Bém chyběl
JUDr. Rudolf Blažek zdržel se
Ing. Karel Březina pro
Ing. Zuzana Drhová, Ph.D. chyběl
Ing. Filip Dvořák proti
Ing. Miroslav Froněk proti
RNDr. Miloš Gregar zdržel se
RNDr. Lubomír Habrnal pro
Mgr. Hana Halová pro
Daniel Hodek pro
JUDr. František Hoffman zdržel se
JUDr. Tomáš Homola nehlasoval
JUDr. Petr Hulinský, Ph.D. pro
Pavel Hurda zdržel se
Mgr. Tomáš Chalupa zdržel se
Mgr. Jan Choděra pro
Tomáš Chvála proti
JUDr. Milan Jančík, M.B.A. proti
Jiří Janeček proti
Ing. Karel Jech pro
MUDr. Tomáš Kaštovský zdržel se
Ing. Pavel Klega proti
Mgr. Karel Klíma pro
Mgr. Petra Kolínská pro
Mgr. Iva Kotvová pro
MUDr. Ladislav Kouba proti
Ing. Marie Kousalíková chyběl
Petr Kužel proti
Bc. Martin Langmajer nehlasoval
Radek Lohynský zdržel se
JUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBA pro
RNDr. Milan Macek, CSc. pro
Ing. Vladislav Mareček zdržel se
Miloslav Mihálik zdržel se
Mgr. Dalibor Mlejnský proti
Ing. Viktor Pázler zdržel se
Bc. Ondřej Pecha zdržel se
PhDr. Milan Pešák proti
Ing.Mgr. Miroslav Poche pro
Antonín Ptáček zdržel se
Mgr. Markéta Reedová zdržel se
Ing. Milan Richter proti
Zbyněk Richter zdržel se
Ing. Marcel Rückl zdržel se
RNDr. Jana Ryšlinková, CSc. zdržel se
Alena Samková proti
Mgr. Marta Semelová zdržel se
Jan Slezák pro
Ing. František Stádník proti
Ing. Jan Svátek proti
Bc. Martina Šandová proti
Mgr. Ladislav Šilha pro
Štěpán Šlosár chyběl
Radovan Šteiner pro
Mgr. Petr Štěpánek, CSc. zdržel se
Ing. Eva Tylová pro
Ing. Petr Valenta zdržel se
JUDr. Tomáš Vavřinec zdržel se
Ing. David Vodrážka proti
Ing. Antonín Weinert, CSc. pro
RNDr. Jiří Witzany, Ph.D. pro
Petr Zajíček zdržel se
Mgr. Bohumil Zoufalík chyběl
Pavel Žďárský proti
Hana Žižková proti