Popis: Nalézá se na okraji parku Vrchlického sady, od něhož je odděleno vysokým plotem, což dětem poskytuje dostatek klidu. Unikátní je vstup, který je zajištěn automatickou bránou. Na hřišti také najdeme pódium a menší stupňovité hlediště, na kterém se pořádají různé programy pro děti. Výčet herních prvků je bohatý, celkem jich můžeme napočítat kolem 20. Jedná se např. o lanovou pyramidu a síť, visutý most, dům labyrint, loď atd. Vyhledávanou atrakcí je lanovka, dlouhá kolem 20 m. Jsou zde také 2 pumpy, WC, hodiny a budka správce. Povrch hřiště tvoří písek, kačírek a pryžové desky. Roste zde i několik vzrostlých stromů. 

Nepřehlédněte: Některé atrakce jsou chráněny před přímým sluncem prostřednictvím zatahovacích plachet na vodících lištách. O to se stará správce, který je přítomný během celé otvírací doby.

Doporučujeme: Navštivte Hlavní nádraží, jež se díky rekonstrukci změnilo v moderní nákupní zónu.

Sociální zařízení: Voda ano, WC ano.   

Občerstvení: V komplexu Hlavního nádraží naleznete restaurace, řetězce rychlého občerstvení, stánky s pečivem, zmrzlinou a supermarket.

Doprava: Metro C a tramvaje č. 5, 9, 26 - stanice Hlavní nádraží. Zaparkovat lze přímo před hřištěm, kde jsou parkovací automaty.