Popis: V ulici Nad Úžlabinou nejprve narazíte na velmi pěkné a netradiční hřiště, které je zaměřeno na procvičení obratnosti. Jsou tady pavoučí sítě, soustavy špalků, závěsná kladina, opičí dráha a třmenová dráha. Na povrchu leží písek, stromy poskytují částečný stín a hřiště je oploceno. V parčíku nedaleko polikliniky (mezi ulicemi V Úžlabině a Nad Úžlabinou) uvidíte kyvné točidlo Hags, otočný kruh a houpačky. Vedle se rozkládá nevelké oplocené hřiště s multifunkčním domkem, houpadly a pískovištěm. Ve spodní části parku děti mohou zkusit lanovku a další neoplocené hřiště s hrazdou, větším multifunkční sestavou a kyvnou houpačkou. Pod atrakcemi leží převážně písek a stín najdeme pouze na malém oploceném hřišti.

Nepřehlédněte: U stanice autobusu Plaňanská stojí informační tabule s mapou naučné stezky svatého Josefa, která vás provede zajímavými místy Malešic.

Doporučujeme: Pokud budete mít více času, navštivte upravený Malešický park s vodními a akustickými atrakcemi (lokalita 63) nebo jednu z největších akvaristik v Praze - akvaristika Miga, u stanice autobusů Sídliště Malešice.

Sociální zařízení: Voda ne, WC ne. Sociální zařízení lze v pracovní dny použít v prostorách blízké polikliniky.

Občerstvení: Nedaleko autobusové zastávky Plaňanská leží restaurace a pizzerie jako rychlé občerstvení.

Doprava: Autobusy č. 133, 163, 188 -  zastávka Plaňanská. Parkování před poliklinikou Malešice.